Ремонт відеокамер у Львові

Відеокамера – це незамінний супутник на тих подіях, які дійсно хочеться закарбувати у своїй пам’яті. Це може бути день народження, весілля чи цікава подорож. Її також використовують репортери чи ті, хто дотичний до медіасфери. І хоч сьогодні багато хто користується можливостями смартфонів, відеотехніка все одно має попит. Але що робити, якщо вона раптом перестане працювати? Без ремонту відеокамер тут не обійтись.

Особливий ризик є, якщо використовувати камеру в умовах, де підвищена вологість або дуже запилене повітря. Часто у пристрій потрапляє вода чи пісок – тож виникають несправності. На допомогу прийде наш сервіс, який пропонує якісний і швидкий ремонт відеокамер у Львові. Професійні майстри ретельно проведуть діагностику – й усунуть різноманітні поломки.

Ціни на ремонт відеокамери у Львові

Вони залежать від того, які саме роботи потрібно виконати. Найчастіше нашим клієнтам необхідно здійснити такий ремонт відеокамер:

 • замінити матрицю;
 • замінити системну плату;
 • замінити роз’єми та шлейф;
 • відновити чи замінити жорсткий диск;
 • почистити, відновити чи замінити оптику, а також механічну частину камери.

Головне, аби такий ремонт відеокамер у Львові виконував справжній фахівець. Саме це ми пропонуємо в нашому сервісному центрі. На роботу майстрів і деталі, які будуть використовуватися, надається гарантія, тож ви можете не перейматися за подальшу роботу відеотехніки.

З яких причин часто потрібен ремонт відеокамер?

 • Всередину пристрою потрапила волога чи пісок.
 • На оптиці утворилися відколи через те, що відеокамера впала на якусь тверду поверхню чи просто зазнала механічних пошкоджень.
 • З ладу вийшов шлейф або ті деталі, завдяки яким повертається дисплей.
 • Виникли різні механічні помилки через те, що забруднилися контакти чи була неправильно встановлена карта пам’яті.

Як проходить ремонт відеокамер у Львові?

 1. Коли ви звертаєтеся до нашого сервісного центру, ми складаємо акт приймання відеотехніки.
 2. Після цього безкоштовно проводиться діагностика. Завдяки їй вдасться встановити, які ж несправності має камера.
 3. Як тільки майстер зрозуміє обсяг робіт, він зорієнтує вас щодо ціни на ремонт відеокамер Львів. Також буде узгоджений термін ремонту – зазвичай він триває 2-5 днів (залежно від складності роботи й завантаженості спеціалістів).
 4. Коли ремонт відеокамер буде завершений – ви зможете переконатися в тому, що він здійснений якісно й перевірити справність пристрою. Ми надамо гарантію на свої роботи, а також на ті деталі, які при цьому використовуються. Це засвідчуватиме спеціальний талон.

Майстри не почнуть роботу до того, поки точно не визначать причину, через яку зламалася відеотехніка. Після цього вони дочекаються згоди клієнта на виконання потрібних робіт (з узгодженням їхньої тривалості та вартості). Незалежно від моделі й виробника, наш сервісний центр здійснить професійний ремонт відеокамер у Львові. Чекаємо на вас!

Потрібна експертна допомога?
Надішліть заявку. Діагностика безкоштовна

Відгуки

Люди про нас

Вгору