Ремонт смартфонів у Львові

Майстерня Balakun виконує ремонт будь-яких телефонів, а також надає багато інших дотичних послуг. Завдяки цьому ваш смартфон зможе швидко відновити свою роботу. Ми також зможемо правильно налаштувати його та зробити більш функціональним. Команда спеціалістів швидко виконає роботи різної складності, щоб ви могли використовувати свій апарат уже за годину.

Майстерня ремонту мобільних телефонів у Львові має багато можливостей. Працівники отримали значний досвід у роботі зі складними випадками, наприклад, із відновлення даних пристрою. Тож вони можуть виконати практично будь-який ремонт: будь то заміна дисплею чи робота над компонентами високого класу.

Звертайтеся до сервісного центру Balakun за безкоштовною діагностикою вашого телефона. На це піде до 15 хвилин, тож ви майже одразу дізнаєтеся причини несправності. Ми запропонуємо вам найкращі й найбільш вигідні для вас рішення й за потреби виконаємо ремонт.

Чому варто вибрати Balakun для ремонту телефонів у Львові?

Бо ви можете:

 • Провести безкоштовну діагностику
  Вам нічого не потрібно буде за неї платити, якщо ремонт здійснюватимуть наші майстри.
 • Переконатися у високій якості робіт
  Команда Balakun завжди використовує оригінальні та нові деталі для ремонту.
 • Отримати гарантію на ремонт
  Вона надається на будь-який вид робіт – терміном до 6 місяців.
 • Скористатися вигідними пропозиціями
  На ремонт телефонів Львів ціни знижки за гнучкою системою.
 • Легко дістатися до майстерні
  Вона розташована у зручній для багатьох локації.

Які найбільш поширені причини несправності смартфона?

 1. Деякі програми не запускаються
  Можливо, причина – це застаріла версія програмного забезпечення. Також ймовірно, що пошкоджений один із компонентів пристрою, який використовується додатком. Ремонт телефонів у Львові виправить це.
 2. Телефон не читає SIM-карту
  Це може бути викликано механічним пошкодженням штифтів у рідері SIM-картки, наприклад, механічним дефектом або вологістю у всьому зчитувачі.
 3. Телефон втрачає покриття
  Часто причина цьому – пошкодження антенного модуля на материнській платі чи підсилювача сигналу (наприклад, внаслідок потрапляння вологи або падіння телефону). Ремонт телефонів у Львові зможе виправити цю та інші несправності.
 4. Не працюють Wi-Fi або Bluetooth
  Це може бути дефект в елементах, які відповідають за передачу компонентів, розташованих на головній платі пристрою.
 5. Не читається картка пам'яті
  Якщо телефон не виявляє карту пам’яті чи не може прочитати дані з неї – такі симптоми можуть бути наслідком механічного пошкодження штифтів у зчитувачі карт. Його спричинює, наприклад, механічний дефект або вологість у цілому зчитувачі. Тоді потрібен ремонт телефонів у Львові, який правильно може здійснити майстерня Balakun.
 6. Автоматичне видалення даних зі смартфона
  Якщо фотографії, музичні файли чи інші дані несподівано «зникнуть» із телефона, то швидше за все, пошкоджена пам’ять пристрою. Це може виникнути внаслідок перегріву або зволоження пристрою.
 7. Телефон не запускається
  Якщо він просто вимикається, це може свідчити про проблему з кнопкою «живлення» або системою живлення материнської плати. Зазвичай це наслідок механічних пошкоджень або перенапруги.
 8. Смартфон нагрівається
  Якщо ви помітили, що під час користування телефоном він занадто нагрівається, це може бути пов’язано з пошкодженим акумулятором або збоєм системи живлення на головній платі пристрою.
 9. Неможливо здійснити оновлення системи
  Оновлення системи починається з повідомлення про помилку – це може означати, що система вийшла з ладу чи деякі компоненти телефона не інтегровані з пристроєм.
 10. Гніздо для навушників не працює
  Якщо навушники, підключені до телефона, не працюють або видають неприродні звуки, це може бути наслідком попадання вологи чи бруду на роз'єм для навушників.

Багатьох турбують ці та інші проблеми, тож щоб здійснити ремонт смартфонів всіх моделей у Львові має майстерню Balakun. Наша команда залюбки продіагностує ваш пристрій і виконає необхідні роботи за доступними цінами. Звертайтеся!

Потрібна експертна допомога?
Надішліть заявку. Діагностика безкоштовна

Відгуки

Люди про нас

Вгору